Home » Публікації: книги, посібники, статті, буклети та брошури

Публікації: книги, посібники, статті, буклети та брошури

ПОСІБНИК «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» – Global office

Як вчити та навчатися в умовах війни.pdf – Google Диск

Психоемоційна підтримка: як допомогти дитині під час емоційних коливань | Міністерство освіти і науки України (mon.gov.ua)

МОН, ЮНІСЕФ і портал «Дія.Цифрова освіта» запускають освітній серіал «Бути поруч» про підтримку психічного здоров’я | Міністерство освіти і науки України (mon.gov.ua)

Психологічне здоров’я: матеріали, які допоможуть контролювати реакції організму в екстремальних умовах | Міністерство освіти і науки України (mon.gov.ua)

Етика взаємодії у періоди стресу — Без бар’єрів (bf.in.ua)

Важливі навички в періоди стресу: iлюстроване керівництво (who.int)

Базові навички турботи про себе та інших2.pdf – Google Диск

Психоемоційна підтримка: заняття, які допоможуть відновити ресурсність | Міністерство освіти і науки України (mon.gov.ua)

resursna-skrynya.pdf (nus.org.ua) матеріали-практикуми для вчителів молодшої школи, вихователів дитсадків та батьків. Матеріали створені на допомогу дорослим – для розвитку емоційного інтелекту в дітей, ознайомлення і роботи з емоціями, профілактики цькування, а також створення безпечного простору в класі. Всі ці інструменти прості у використанні та проактивні. Авторка ідеї проєкту: Світлана Ройз.

Календар турботи про себе | Нова українська школа (nus.org.ua) Календар турботи про себе. Рекомендації Світлани Ройз

Стійкість для стійких: 20 коротких відео із практиками для дітей і дорослих | Нова українська школа (nus.org.ua)Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. У межах кампанії створено спеціальну сторінку), http://howareu.com (howareu_program) де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я – своє та людей поруч.

Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.