Вебінар «Практичні прийоми реалізації проєктного навчання»

26 травня на платформі Zoom консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Валерія Бережна провела вебінар на тему «Практичні прийоми реалізації проєктного навчання». Учасниками заходу стали педагоги міста Ужгорода та колеги з інших міст, які є тимчасово переселиними особами та перебувають в Ужгороді. (більше…)

Практичне заняття для педагогів

26 травня 5 педагогів УПШ « Первоцвіт» мали можливість удосконалити свої навички щодо роботи в Coogle класі. Дякуємо, колеги, що довіряєте нам. До зустрічі в наступному закладі освіти❤️❤️❤️

Онлайн-конференція «Перспективи розбудови мережі безкоштовних курсів, розмовних клубів та онлайн-ресурсів з опанування української мови»

Сьогодні з нагоди Дня філолога відбулася онлайн-конференція «Перспективи розбудови мережі безкоштовних курсів, розмовних клубів та онлайн-ресурсів з опанування української мови», організована Уповноваженим із захисту державної мови. Приємно відзначити, що до участі обміну досвідом була запрошена координатор освітнього проєкту « Навчаймося української разом!» Ірина Даньків. Актуальними й на часі були питання щодо проведення таких навчань для внутрішньо переміщених осіб. Цікаво було дізнатися про практику щодо реалізації навчального процесу у різних регіонах країни.

(більше…)

Практичне заняття для педагогів

25 травня, час написання підсумкових контрольних робіт, час підведення підсумків…. Проте учительство УЗОШ 20- ліцею « Лідер» все-таки знаходить можливість у позаурочний час займатися самоосвітою. Сьогодні під час практичного заняття навчалися працювати з різними онлайн-тренажерами: Ratatype, Liveworksheets, Elpom, Novatica.

(більше…)

Практичне заняття для педагогів

24 травня педагоги трьох закладів освіти мали можливість попрактикуватися та вдосконалити свої навички щодо використання інтерактивноі дошки та роботи в групах під час онлайн-навчання. Цікавою для педагогів знову була тема «Робота з Coogle-формами» та «Працюємо в Coogle класі». Дякуємо, колеги УПШ «Первоцвіт», Класичної гімназії та УЗОШ 20- ліцею «Лідер», що довіряєте❤️

(більше…)

ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕБІНАР

Запрошуємо на вебінар “Практичні прийоми реалізації проєктного навчання”.

Дата та час проведення: 26 травня 15:00.

Форма для реєстрації.

Зустріч із тимчасово переміщеними педагогами

20 травня відбулася зустріч із тимчасово переміщеними педагогами, що сьогодні проживають в Ужгороді. Понад 20 вчителів мали змогу поспілкуватися з керівником та його заступниками, колегами УЗОШ 20 – ліцею «Лідер». Працівники Центру професійного розвитку Ужгорода провели невеличкі майстер-класи щодо використання платформ під час дистанційного навчання.

(більше…)

Практичне заняття для педагогів

20 травня відбулося чергове практичне заняття, проведене консультантом Центру. Теми, які удосконалювали педагоги Класичної гімназії та УЗОШ 12: «Робота з Google-формами», «Спільна робота з документами». Дякуємо, колеги, що довіряєте❤️

(більше…)

Засідання професійної спільноти педагогів дошкілля для вихователів дошкільних груп

19 травня 2022 року на базі ЗДО 15 “Казка” відбулося очне засідання професійної спільноти педагогів дошкілля для вихователів дошкільних груп на тему “Сучасні інноваційні підходи до національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку”.

(більше…)

Майстер-клас «Що означає символ на моїй сорочці»

У День вишиванки внутрішньо переміщені особи, які є слухачами курсів «Навчаймося української разом!» також не лише були у різнобарвних вишиванках, але й проводили майстер-клас «Що означає символ на моїй сорочці». Атмосфера заняття була теплою, люди дізналися багато цікаво про духовний світ вишиванки. Україна буде! Україна переможе!

(більше…)