Home » Головна » Засідання Школи молодих вихователів ЗДО

Засідання Школи молодих вихователів ЗДО

Протягом 2024 року, відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників на 2024 рік, відбулося два очних засідання школи молодих вихователів ЗДО. Зустрічі відбувалися на базі закладу дошкільної освіти №38. Засідання організувала і провела керівник Школи, вихователь-методист ЗДО №38 Шовш Лариса Сергіївна.
Провідними завданнями школи молодого вихователя є: надання педагогам – початківцям методичної допомоги у розв’язанні першочергових проблем, плануванні та організації роботи з питань модернізації навчально-виховного процесу, подоланні труднощів, створенні необхідних умов для творчої діяльності та самореалізації молодих педагогів, постійному творчому зростанні, формуванні педагогічної майстерності, впровадженні передових методів у роботі, правильному обиранні форм, методів й засобів навчання дошкільників.
У квітні 2024 року відбулося перше очне засідання молодих вихователів ЗДО. Зустріч відбувалася у форматі тренінгу, де теоретична частина перепліталася з практичною роботою учасників.

13 листопада 2024 року відбулося друге очне засідання Школи молодих вихователів ЗДО. Зустріч відбувалася у форматі семінару-практикуму. Захід організували і провели педагоги ЗДО №38: керівник Школи, вихователь-методист Шовш Лариса Сергіївна та вихователі Продан Алла Михайлівна, Маркіна Христина Йосипівна.
На засіданні розглядалася тема «Використання педагогами інноваційних технологій у роботі з дошкільниками».
Теоретичну частину для педагогів-початківців презентувала Шовш Лариса Сергіївна, де зазначила для присутніх, що сучасна освіта потребує від фахівців професіоналізму, мобільності, здатності до творчого використання нової інформації та освітніх технологій на практиці, а також наголосила на важливості та необхідності використання у роботі з дошкільниками інноваційних технологій. В ході презентації був розглянутий алгоритм роботи педагогів над впровадженням інноваційних технологій та суть технологій педагогів-новаторів минулого і сьогодення. Під час презентації молоді спеціалісти виконували практичні завдання з окремих технологій.
Вихователі Продан Алла Михайлівна та Маркіна Христина Йосипівна організували для педагогів-початківців теоретично-практичну частину заходу, де поділилися своїм досвідом роботи з використання пісочної терапії у роботі з дітьми,а також провели з присутніми практичні завдання з кінетичним піском, вправи на асоціативне мислення.
В кінці засідання молоді вихователі поділилися своїми враженнями від проведеного заходу.