Home » Головна » Розвиток інформаційно-цифрової компетентності педагогів ЗДО №2

Розвиток інформаційно-цифрової компетентності педагогів ЗДО №2

Розвиток цифрових технологій є швидким та невпинним процесом, тому сучасному освітянину потрібно постійно  вдосконалювати власні вміння та навички у цій сфері.
КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради, відповідаючи на виклики сьогодення,  продовжує  надавати групові консультації педагогам з метою розвитку їхньої професійної майстерності в питаннях цифрової грамотності.
Так працівники ЦПРПП Таісія Тирпак, Ольга Юрик, Наталія Баран та Ганна Ребрей з 10 по 13 червня 2024 року працювали з педагогами ЗДО №2 над удосконаленням інформаційно-цифрової компетентності. На практичних заняттях  педагоги мали змогу покращити навички користування Googlе-формами, вчилися працювати з online-генератором QR-кодів. Результатом роботи на такому занятті стало створення кожним вихователем своєї авторської анкети для опитування батьків вихованців закладу.

З великим зацікавленням педагоги опановували також ресурс Canva. Спочатку учасники тренінгу навчилися створювати та редагувати фотоколаж і презентацію. Згодом, апробувавши різні інструменти даної цифрової платформи, педагоги змогли вже створювати відеоролики та озвучувати їх. Використання таких відеороликів наразі є досить популярним та затребуваним, адже вони можуть бути в якості відеоуроків для вихованців, або ж контентом для сайту закладу чи YouTube-каналу.
Вмотивованість та ентузіазм педагогів щиро вразив консультантів, адже це є свідченням їхньої зацікавленості у власному професійному зростанні.