Home » Головна » Запрошення на онлайн-семінар з подолання наслідків травми у молоді під час навчання

Запрошення на онлайн-семінар з подолання наслідків травми у молоді під час навчання

Центр професійного розвитку педагогічних працівників інформує про  проведення онлайн-семінару з подолання наслідків травми у молоді під час навчання. Семінар відбудеться за організаційної участі факультету міжнародних економічних відносин ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у співпраці з асоціацією міст-побратимів «Ужгород-Корвалліс», сімейним центром Маунт Хоуп (Sustaining Change Project) Університету Рочестера (Нью Йорк) та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради.

Спікерка заходу: Лорі Ньюленд, дитяча та сімейна терапевтка, яка майже 30 років спеціалізується на дитячих травмах і травматичному горі та допомагає сім’ям у кризових ситуаціях. Під час семінару спікерка висвітлить основні прояви травми у школярів та студентів, а також зосередить увагу на стратегіях подолання травми серед учасників освітнього процесу.

Після виступу передбачено сесію питань та відповідей. Усний переклад українською мовою буде забезпечено.

Захід відбудеться у п’ятницю, 24 травня 2024 року з 17.00 до 19.00 за к.ч.

Цільова аудиторія: вчителі закладів загальної середньої освіти, викладачі університетів, студенти та усі, хто зацікавлені в даній тематиці.

Подія відбудеться онлайн на платформі Zoom.

Покликання для підключення: https://urmc.zoom.us/j/96688951159

Ідентифікатор конференції: 966 8895 1159