Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання

Засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання

Трудове навчання – предмет, що формує в учнів технічний світогляд. На уроках учні на практиці застосовують знання про технологічну діяльність, набувають в процесі навчання прикладних навичок творчої роботи, творчого та критичного мислення, навчаються культури поводження з різними засобами та технологіями праці. Тому обмін досвідом між педагогами спільноти є надзвичайно цінним. Навички та знання, які учні опановують на уроках трудового навчання супроводжують людину протягом усього життя.

28 лютого 2024 року відбулося методичне засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання на тему: «Формування творчих комунікативних здібностей як шлях до професійного самовизначення учнів». Зустріч провела педагог Ужгородського ліцею № 10 імені Дойко Габора  Сопко М.В. Вчителька показала майстер-клас із виготовлення «Різдв’яного павучка» та розповіла історію його виникнення і призначення. Колеги із задоволенням долучилися до створення власних «павучків». Майстер-клас завершився веселою руханкою.

Колеги також мали нагоду оглянути виставку учнівських робіт. Кожен учасник засідання після завершення заходу отримав у дарунок ляльку-мотанку.