Home » Головна » Засідання професійної спільноти фізичних інструкторів ЗДО

Засідання професійної спільноти фізичних інструкторів ЗДО

21 лютого 2024 року відбулося засідання професійної спільноти фізичних інструкторів ЗДО на тему “Шляхи зміцнення і збереження фізичного та психоемоційного здоров’я дітей і дорослих в умовах воєнного стану “, яку провели педагоги ЗДО 19. Зустріч розпочала консультант КУ “ЦПРПП” Ужгородської міської ради Юрик Ольга Михайлівна, яка зазначила важливість збереження фізичного та психоемоційного здоров’я дошкільнят у складний воєнний час та роль інструктора з фізичного виховання у закладі дошкільної освіти.
Директор ЗДО 19 Світлана Криванич, представила заклад, колег , які готували захід, розповіла про напрямки, зміст та основні завдання освітньої роботи педагогічного колективу щодо зміцнення і збереження здоров’я вихованців.
Інструктор з фізичної культури Діана Прислупська провела з з учасниками засідання практичне заняття “Чарівний віночок українських народних ігор, вправ і забав”, показала можливості народознавчого матеріалу для формування здоров’я збережувальних компетенції дітей дошкільного віку.
Учасники зустрічі долучилися до запропонованих активностей та ділилися власними напрацюваннями з теми.
Засідання пройшло змістовно, актуально, а, головне, весело і цікаво.