Home » Головна » Засідання Школи професійного розвитку вчителів-наставників англійської мови

Засідання Школи професійного розвитку вчителів-наставників англійської мови

16.01.2024 року у приміщенні  Ужгородського ліцею №3 відбулося  засідання Школи професійного розвитку вчителів-наставників англійської мови на тему «Англійська мова – від навчального предмету до життєвого уміння».  Зустріч розпочала консультант ЦПРПП Таїсія Тирпак зі вступним словом. Наталія Старчак презентувала тему зустрічі, наголосивши на важливості впровадження ефективних стратегій для навчання мови та основних життєвих навичок. Зроблено акцент на важливості викладання мови в контексті та розширенні спектру можливостей основних життєвих навичок учнів для їх особистого та професійного розвитку. Далі присутні учителі були розділені на 3 секції.

Головною метою секції під керівництвом Онисько Л. Ф., Романовської Л.Ю., Брагінськоі А.С. та Попович М.С., було висвітлити важливість використання життєвих навичок на уроках англійської мови. Основні фокуси були спрямовані на вдосконалення комунікативних засобів та умінь адаптуватися і бути стресостійкими в сьогоднішніх життєвих реаліях. Педагоги використовували інтерактивні методики для вивчення англійської мови, залучаючи колег до рефлексії та активної участі у воркшопі.

Команда вчителів під керівництвом Меденцій К.В. та Боклаганич М.В. ознайомила колег з практичними завданнями по темі “Робота і кар’єра”, що спрямовані на набуття життєвих навичок. Меденцій К.В. презентувала базові навички сьогодення, залучила аудиторію у командне опрацювання даних статистики та порад щодо успішної співбесіди при прийомі на роботу. Переглянули відео, які містять невдалі та зразкові інтерв’ю. Боклаганич М.В. презентувала основні ідеї для написання резюме, надавши QR-код електронних ресурсів із зразками та аплікаційними формами для написання резюме.

У секції під керівництвом вчителів Янович О.І. та Цифри О.Ю. колеги дізналися про навчання мовних та життєвих навичок на уроках англійської мови, а також про можливість та доцільність використання освітніх онлайн платформ для закріплення вивченого матеріалу. Янович О.І. презентувала тему навчання мовних навичок на прикладі теми “У ресторані” та показала як користуватися платформою quizizz.com. Цифра О.Ю. ознайомила колег із навчанням життєвим навичкам на своїх уроках на прикладі використання вебресурсу edpuzzle.com.

Організатори зустрічі поділилися з колегами пізнавальниою та корисною інформацією, яку педагоги зможуть використовувати на своїх уроках. На завершення зустрічі всі учасники подякували педагогам за плідну співпрацю та сприятливу атмосферу.