Home » Головна » Тренінг «Сортування та вирішення проблем»

Тренінг «Сортування та вирішення проблем»

Щоденно людина вирішує безліч завдань. В кожного є свої способи і стратегії, що є помічними та ефективними.  Коли ж мова йде не просто про завдання, а складнішу ситуацію, тоді можуть з’являтися труднощі і нерозуміння, як впоратися з тією чи іншою проблемою.

20.12.23 під час тренінгу присвяченому темі «Сортування та вирішення проблем» учасники програми «Ефективна співдія – неконфліктна взаємодія» та всі зацікавлені педагоги  разом з психологом ЦПРПП Ганною Ребрей підвищували свою фахову майстерність, напрацьовуючи навичку управління проблемами. Звичайно, кожна окрема ситуація потребує індивідуального підходу, проте сама стратегія вирішення проблем має свої логічні етапи та складові і передбачає розуміння, як застосовувати свої навички для вирішення питань, які виникають у реальних умовах на роботі або в особистому житті і які складно зрозуміти й виконати. Навіть у випадку проблем, які складно вирішити, можуть існувати шляхи для зменшення наслідків їхнього неприємного впливу. Учасники тренінгу мали нагоду пересвідчитися в тому, що для цього складну проблему варто розбивати на частини і працювати з кожною частиною окремо, поетапно виконуючи певні кроки.

Несприятливі життєві обставини, стресові та травматичні події, переживання тривоги чи горя можуть зменшувати здатність людини справлятися з практичними проблемами.  Може з’являтися відчуття безнадії, навіть втрати впевненості щодо можливості долати труднощі, вирішувати практичні проблеми, тому маємо підсилювати свою психологічну стійкість, напрацьовуючи ефективні навички залишатись спроможними та продуктивними.