Home » Головна » Школа молодого вихователя ЗДО

Школа молодого вихователя ЗДО

13 грудня 2023 року на базі ЗДО 38 відбулося засідання професійної спільноти педагогів-початківців ЗДО  на тему “Тайм-менджмент молодого педагога”, яке підготувала  вихователь-методист ЗДО № 38 Шовш Лариса Сергіївна.
Спікерка зустрічі  звернула увагу на актуальність теми заходу та ознайомила присутніх з планом роботи. Вона зазначила, що педагоги дошкілля, чия робота пов’язана з дітьми, часто стикаються з нестачею часу, як однією з найголовніших проблем у діяльності вихователя, яка впливає як на ефективність діяльності, так і на емоційний стан людини.

Щоб створити позитивне налаштування на роботу, учасникам заходу було запропоновано представитися і назвати ту асоціацію, яка в нього пов’язується з поняттям часу.

Протягом засідання молоді спеціалісти активно брали участь у запропонованих вправах, групових взаємодіях, проходили тести, де ознайомлювалися із причинами дефіциту часу та методами тайм-менеджменту, формували навички максимально використовувати свій особистий потенціал через організацію власного життєвого простору, обговорювали практичні завдання.

Захід був змістовним і корисним для педагогів, оскільки вони  мали змогу здобути досвід керування власним часом.