Home » Головна » Методичний практикум “Модель функціональної компетентності сучасного педагога закладу дошкільної освіти”

Методичний практикум “Модель функціональної компетентності сучасного педагога закладу дошкільної освіти”

7 грудня 2023 року консультант КУ “ЦПРПП” Ужгородської міської ради Ольга Юрик провела на базі ЗДО 16 “Зернятко” методичний практикум для педагогів дошкілля на тему “Модель функціональної компетентності сучасного педагога закладу дошкільної освіти”.
На початку заходу спікерка організувала коло спілкування, де присутні познайомилися за допомогою гри “Я компетентна..” та об’єдналися у команди для групових взаємодій.
Потім учасникам зустрічі було запропоновано проаналізувати поняття “компетентність” та “професійна компетентність” з точки зору функціонального підходу, ознайомитися з компонентами компетентності.
У ході виконання практичних завдань педагоги мали можливість обговорити значення окремих термінів, навести приклади методик та технологій, які є основою функціоналу сучасного педагога закладу дошкільної освіти. Учасники практикуму жваво виконували завдання з Кубиками Рорі, зацікавилися техніками психологічної стабілізації, створили чек-лист турботи про себе.
Практикум завершився цікавими вправами для рефлексії з використанням мемів.