Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів зарубіжної літератури

Засідання професійної спільноти вчителів зарубіжної літератури

29 листопада  професійна спільнота вчителів зарубіжної літератури, як завжди, організовано і продуктивно працювала під час засідання, яке підготували словесники Ужгородського ліцею ім. А. Волошина. Тема засідання була “Розвиток критичного мислення на уроках зарубіжної літератури: апробовані методи і прийоми”.  Розпочала зустріч консультант Центру Таїсія Тирпак та голова спільноти Вікторія Сеник, яка ознайомила присутніх із планом роботи. Організатори зустрічі поділилися з колегами власними апробованими напрацюваннями з розвитку критичного мислення учнів на уроках зарубіжної літератури.

Алгоритм роботи з навчальним матеріалом для розвитку критичного мислення продемонструвала  ерудована і креативна Оксана Сербайло. Справжня профі,  мудра й енергійна Наталія Касинець поділися власними родзинками  роботи у класах НУШ. Про використання цифрових інструментів для розвитку критичного мислення в шкільній практиці білінгвального навчання йшлося у виступах молодих творчих філологинь Олесі Криванич та Христини Ліхтей.

Педагоги-доповідачі у своїх презентаціях наочно продемонстрували методи і форми роботи, які використовують як на уроках, так і під час роботи зі здобувачами освіти, що навчаються за індивідуальними навчальними планами. Присутні на засіданні  за допомогою сучасних технологій дистанційної роботи   змогли на практиці долучитися до апробації  окремих з них.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради Таїсія Тирпак відзначила високий професійний рівень цікавого, змістовного і, безумовно, корисного для вчителів зарубіжної літератури  заходу.