Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів

Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів

30 листопада 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів, яке проводили педагоги Ужгородської гімназії №14 за темою “Цифровий етикет та комунікація вчителя НУШ». Учасників зустрічі привітала консультант КУ “ЦПРПП” Ужгородської міської ради Ольга Юрик. Вона наголосила на актуальності запропонованої тематики, зазначила, що дотримання цифрового етикету є умовою безпеки в Інтернеті і тому ця навичка важлива і для дорослих, і для сучасних дітей.
Організатори методичного заходу підготували для колег змістовні доповіді та цікаві практичні тренінгові вправи.Пазуханич Руслана Василівна, заступник директора Ужгородської гімназії №14, розповіла про історію та сучасне життя закладу, провела актуалізацію та рефлексію тренінгу.
Гвоздецька Таїсія Василівна, вчитель початкових класів, поділилася інформацією про цифровий етикет, показала мультфільм на тему безпеки в інтернеті «Хаппі та її супер сила», за допомогою сервісу Padlet провела опитування щодо отриманих знань і вражень.
Вчителька початкових класів Шутяк Світлана Ласлівна показала комунікацію вчителя НУШ з учнями за допомогою «Колеса фортуни», яке дозволяє ставити рандомні питання по темі заходу.
Картова Неля Михайлівна, вчитель початкових класів гімназії, продемонструвала , що за допомогою ігрових інтерактивних платформ (Quiz.com) учні та вчителі комунікують, працюють та навчаються набагато жвавіше та вмотивовано.