Home » Головна » Засідання професійної спільноти вихователів-методистів ЗДО

Засідання професійної спільноти вихователів-методистів ЗДО

27 листопада 2023 року на базі ЗДО 15 “Казка” відбулося засідання професійної спільноти вихователів-методистів ЗДО на тему “Можливості творчого потенціалу педагога”.
До присутніх з вітальним словом звернулася консультант КУ “ЦПРПП” Ужгородської міської ради Ольга Юрик. Вона підкреслила актуальність та об’ємність теми заходу, звернула увагу на те, що кожна особистість талановита і має креативний потенціал.
Зокрема педагоги дошкілля, чия робота пов’язана з дітьми, завжди мають мати в арсеналі цікаві ідеї для мотивації вихованців, для їх особистісного розвитку.Спікерка зустрічі, вихователь-методист ЗДО 15 “Казка” Стан Ольга Федорівна організувала для колег насичений практикум, де презентувала вправи та підходи з виявлення та розвитку творчого потенціалу дитини. Вона продемонструвала систему роботи з розвитку творчих здібностей вихованців їхнього закладу та підкреслила, що тільки творчий педагог може виховати творчу особистість. Методисти активно брали участь у запропонованих групових взаємодіях, обговорювали практичні завдання, креативно презентували результати спільної роботи. Захід був пізнавальним та емоційним, педагоги мали змогу активно обмінюватися досвідом, розвивати власний творчий потенціал.