Home » Головна » Засідання професійної спільноти вихователів ЗДО

Засідання професійної спільноти вихователів ЗДО

8 листопада 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вихователів ЗДО міста на тему “Готовність педагога ЗДО до взаємодії з родинами вихованців в умовах сучасних змін в освіті”.
Зустріч розпочала консультант КУ”ЦПРПП” Ужгородської міської ради Ольга Юрик. Вона підкреслила актуальність теми заходу і наголосила, що співпраця з батьками вихованців на засадах педагогіки партнерства є вимогою часу та важливою складовою роботи вихователя ЗДО.
Ознайомитися із досвідом роботи педагогів ЗДО 43 запропонувала директор закладу Чиж Ольга Михайлівна. Вона наголосила, що у закладі педагоги забезпечують максимальну відкритість освітнього процесу для батьків вихованців, залучають їх до різноманітних форм роботи з дітьми, щоразу шукають нові, дієві способи взаємодії з родинами.

Спікери зустрічі, вихователі ЗДО 43, познайомили учасників з напрацьованими практиками співпраці з родинами вихованців, запропонували переглянути відеоуривки проведених заходів, залучали присутніх до виконання практичних творчих завдань та обміну досвідом комунікації з батьками вихованців. Так, Сатмарі Х. А. презентувала роботу з батьками через театралізацію, Вакульчак Л.В. продемонструвала майстер – клас з виготовлення Ангела, Шляхта Н. І. поділилася досвідом виготовлення з батьками дітей родинного оберега.