Home » Головна » Засідання професійної спільноти асистента педагога

Засідання професійної спільноти асистента педагога

24 жовтня 2023 року на базі Ужгородського мистецького ліцею “Перспектива” відбулося засідання професійної спільноти асистента педагога. Педагоги закладу висвітлили важливу тему “Технології візуалізації навчального матеріалу в освіті дітей з порушеннями інтелектуального розвитку”. Для ефективного та швидкого засвоєння, закріплення знань візуалізація матеріалу є чи не одним із найдієвіших методів. Враховуючи той фактор, що діткам з особливими освітніми потребами простіше працювати із візуальною інформацією, актуальність цієї теми важко переоцінити, про що й говорила консультант ЦПРПП Баран Н.Ю. у своєму вступному слові.Заступник директора Щур Д.І. розповіла про те, як організоване інклюзивне навчання в закладі. Діана Іванівна поділилася з учасниками досвідом та розповіла про труднощі, з якими вони зіштовхнулися й шляхи, що були обрані для їх подолання.

Педагоги закладу зробили цінний внесок у розвиток професійної спільноти асистента педагога, оскільки поділилися величезним об’ємом напрацювань з колегами. Учасники були вдячні за надані зразки розроблених завдань.

Форос О.В. розповіла про візуалізацію навчального матеріалу на уроках читання та української мови. Прядченко І.Ю. презентувала розробки з візуалізації навчального матеріалу на уроках математики. Галайда М.І. та Трофімова К.О. поділилися досвідом того, як вони унаочнюють процес виконання завдань на уроках «Я досліджую світ».

Засідання відбулося у творчій та продуктивній атмосфері.