Home » Головна » Засідання професійної спільноти фізичних інструкторів ЗДО

Засідання професійної спільноти фізичних інструкторів ЗДО

18 жовтня 2023 року на платформі Zoom педагогами ЗДО 31 “Перлинка” було проведено засідання професійної спільноти фізичних інструкторів ЗДО.Тема заходу “Козацькому роду нема переводу. Традиційні розваги як спосіб формування культури здорового і безпечного життя” стає ще актуальнішою в умовах сьогодення, коли доводиться працювати з дошкільниками в умовах викликів пандемії, під час воєнного стану. Про це наголосила у своєму виступі консультант КУ “ЦПРПП” Ужгородської міської ради Ольга. Вона підкреслила, що формування культури здорового та безпечного життя доцільно здійснювати на основі патріотичного виховання, оскільки можна вдало поєднувати ці важливі напрямки роботи ЗДО, використовуючи традиційні народні розваги.

Спікерка зустрічі, фізінструктор ЗДО 31 “Перлинка” Неля Рибакова, нагадала колегам теоретичні питання , що стосуються теми заходу та розповіла, які форми роботи з вихованцями різних вікових груп проводиться у їхньому закладі. Свою розповідь вона проілюструвала світлинами із занять та розваг, що проводяться у ЗДО 31 “Перлинка”. Цікавою для учасників була презентована спікеркою відеодобірка окремих видів роботи фізичного інструктора з дошкільниками. Також педагоги долучилися до виконання практичних вправ з нейрофітнесу та дихальної гімнастики, психогімнастики .
У підсумку зустрічі фізінструктори ЗДО активно обмінялися досвідом проведення Козацьких розваг, пропонували один одному цікаві ідеї організації свята, у чаті конференції розміщувалися світлини з проведених цьогоріч заходів.