Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів фізики

Засідання професійної спільноти вчителів фізики

12 жовтня 2023 року педагогами Ужгородського мистецького ліцею «Перспектива» було проведено засідання  професійної спільноти вчителів фізики та астрономії. Темою заходу обрано «Нестандартні уроки для ефективного вивчення фізики».

Консультант ЦПРПП Баран Н. Ю. розпочала засідання із вітального слова та наголосила на важливості проведення нестандартних уроків для сучасних учнів.

Спікерки Молнар М. та Плакош А. обрали формат майстер-класу для проведення засідання та продемонстрували  власний досвід організації групової роботи на уроках. Варто зазначити, що педагогині розробили кілька варіантів завдань, щоб представити якомога більше можливостей групової та нестандартної роботи. Учасники опрацьовували в групах різнопланові завдання: дві групи працювали над завданнями проєктного типу, одна група розв’язувала задачі та ще одна група мала завдання описового характеру.

Захід відбувся у творчій та продуктивній атмосфері. Учасники заходу були дуже зацікавленні в отриманні розроблених матеріалів, приємно, що їхнє бажання організатори змогли задовільнити одразу та в повній мірі.