Home » Головна » Засідання Школи вчителя НУШ професійної спільноти вчителів початкових класів

Засідання Школи вчителя НУШ професійної спільноти вчителів початкових класів

12 жовтня 2023 року педагогами Ужгородського ліцею 7 було проведено онлайн – засідання Школи вчителя НУШ професійної спільноти вчителів початкових класів на тему “Формування в учнів культури здорового та безпечного життя”.

На початку зустрічі вступила консультант КУ “ЦПРПП” Ужгородської міської ради Ольга Юрик, яка привітала присутніх на заході педагогів, наголосила на актуальності теми засідання, адже виклики пандемії та воєнного часу ще раз змушують нас ставити у пріоритет життя і здоров’я як найвищі цінності. Цьому ми також маємо навчати учнів, використовуючи практичні вправи та завдання діяльнісного підходу.
Спікери заходу, педагоги Ужгородського ліцею 7 , не тільки познайомили колег з теоретичними питаннями формування здорового способу життя, безпеки, але й запропонували учасникам методичного заходу цікаві практичні кейси, що будуть корисними вчителю НУШ.
Присутні мали також змогу долучитися до практичних онлайн – взаємодій , де висловлювали власну думку з того чи іншого питання.
Організатори заходу продемонстрували відео з фрагментами уроків та позаурочної роботи з учнями, де діти виконують запропоновані практичні вправи, та порадили педагогам ресурси для отримання додаткової інформації щодо питань формування навичок здорового та безпечного життя.