Home » Головна » Вебінар «Проєктна діяльність як спосіб реалізації діяльнісного підходу. Педагогічний супровід проєктної діяльності»

Вебінар «Проєктна діяльність як спосіб реалізації діяльнісного підходу. Педагогічний супровід проєктної діяльності»

11 жовтня 2023 року на платформі Zoom консультантом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради Ольгою Юрик проведено вебінар в рамках програми підвищення професійної майстерності педагогічних працівників «Проєктна діяльність як спосіб реалізації діяльнісного підходу. Педагогічний супровід проєктної діяльності». Учасники програми опрацювали модуль І: «Проєктна діяльність як спосіб реалізації діяльнісного підходу». Під час зустрічі спікеркою було запропоновано вивчення питань, що розкривають зміст, сутність та принципи діяльнісного підходу в НУШ, роль проєктної технології у розвитку вихованців та учнів, та запропоновано спільно проаналізувати мотиваційний потенціал проєктної діяльності.

Учасниками програми стали педагоги різних ланок освіти – дошкільної, початкової та середньої, тому на вебінарі консультант наголосила, що проєктна технологія має використовуватися в освітньому процесі у наступності між ланками освіти, адже є універсальною технологією діяльнісного підходу у навчанні, що використовується у дошкіллі та Новій українській школі. Педагоги були не тільки слухачами вебінару, але й активними його учасниками, спілкуючись у чаті конференції вони висловлювали власні думки щодо розвивальної ролі проєктної технології, пропонували ідеї її застосування.
Підібраний сперкою контент методичного заходу зацікавив учасників, вони дізналися про ідеї анскулігу в освіті як неформального методу навчання, який ставить на перше місце діяльність, обрану дитиною, та провели паралелі з використанням методу проєктів у дошкіллі та школі. Також зацікавлення присутніх викликали запропоновані до перегляду мотиваційні відеоролики для дітей різного віку, які можна використовувати при організації проєктної діяльності вихованців та учнів.
На завершення зустрічі учасники заповнили анкети зворотного зв’язку, де поділилися враженнями від отриманої інформації.