Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів французької мови

Засідання професійної спільноти вчителів французької мови

11 жовтня на базі Ужгородської гімназії №13 відбулося засідання професійної спільноти вчителів французької мови на тему «Комунікативні види мовленнєвої діяльності як основа вивчення іноземної мови».

Засідання розпочала консультант ЦПРПП Тирпак Т.І., ознайомивши присутніх із планом роботи. Продовжила засідання вчитель Мирослава Гушвар, яка розповіла про види мовленнєвої діяльності при вивченні французької мови, поєднавши при цьому теорію із практичними завданнями.  Спікерка також поділилася  своїм досвідом, методами та прийомами викладання французької мови учням Ужгородської гімназії №13. Вчителі поділились інформацією про цікаві сайти для вивчення іноземних мов та обговорили можливість їх використання на уроках французької.

На кінець засідання зроблено висновок, що уроки з іноземної мови потрібно будувати так, щоб кожен із видів робіт виконував свою роль у формуванні певного комунікативного вміння. Потрібно, щоб учні успішно опановували навички  не тільки аудіювання, письма й читання, а також монологічне та діалогічне мовлення і набували кращої культури мовлення.