Home » Головна » Засідання школи професійної адаптації молодого вчителя англійської мови

Засідання школи професійної адаптації молодого вчителя англійської мови

27 вересня 2023 року на базі УПШ «Первоцвіт» відбулося засідання школи професійної адаптації молодого вчителя англійської мови на тему «Розвиток комунікативних навичок учнів молодших класів». Засідання розпочала консультант КУ «ЦПРПП» Таїсія Тирпак, яка провела комунікативну розминку (warming up), щоб зосередити увагу присутніх на темі, познайомити учасників між собою, а також налаштувати на активне спілкування та роботу.

Продовжили зустріч вчителі англійської мови УПШ «Первоцвіт» Н.В. Король та А.І. Андрусь, які підготували повідомлення про комунікативні навички, їх види та поділилися рекомендаціями над чим потрібно працювати, щоб розвивати ці навики на уроках англійської мови. Комунікація як діяльність потребує розвитку автоматизованих навичок, творчих мовленнєвих вмінь та “відчуття мови”. Безумовно, знання, особливо лексичні, граматичні, фонетичні, становлять основу, з якої і розвиваються навички цієї діяльності. Саме на уроках іноземної мови вчитель формує в учнів уміння і навички іншомовного спілкування, передбачає досягнення ними рівня комунікативної компетенції, який би був достатнім для здійснення спілкування у певних комунікативних сферах.

Після теоретичного матеріалу учасники засідання спробували себе у ролі учнів, виконуючи вправи та завдання, які сприяють розвитку комунікативних навичок. Зустріч пройшла в атмосфері живого спілкування між учасниками.