Home » Головна » Засідання професійної спільноти музичних керівників ЗДО міста

Засідання професійної спільноти музичних керівників ЗДО міста

27 вересня 2023 року на базі ЗДО 28 відбулося очне засідання професійної спільноти музичних керівників ЗДО міста. Обрана тема заходу “Календарно-обрядові ігри та забави” завжди актуальна для дошкілля, особливо у зв’язку з посиленням роботи з національно- патріотичного виховання, з виховання поваги до народних традицій та звичаїв, збереження культурної спадщини нашого народу. Це зазначила у своєму виступі консультант КУ “ЦПРПП” Ужгородської міської ради Ольга Юрик, яка привітала колег з Всеукраїнським Днем дошкілля та початком навчального року.
Організатори методичного практикуму, педагоги ЗДО 28 , виступаючи підкреслили, що виховання на традиціях українського народу змалку привчає дітей до індетифікації себе як частини нації, як маленьких патріотів.
Для колег презентували як теоретичний, так і практичний матеріал для роботи з календарно- обрядовими іграми та забавами, продемонстрували відео з фрагментами народних ігор, проведених з вихованцями різних вікових груп музичним керівником у співпраці з вихователями закладу.
Також до практикуму активно залучали присутніх, щоб максимально наочно показати специфіку проведення певних календарно-обрядових ігор та забав.
Методичний захід пройшов в атмосфері живої активної співпраці між музичними керівниками ЗДО та був насичений яскравими моментами, що викликали у присутніх позитивні емоції та вмотивували до творчості і обміну досвідом.