Home » Головна » Тренінг для педагогів ЗДО

Тренінг для педагогів ЗДО

21 вересня 2023 року на базі УПШ “Первоцвіт” відбувся тренінг для педагогів ЗДО на тему “Мотиваційне партнерство. Сучасні форми роботи закладу дошкільної освіти з батьками”, який провела консультант КУ ” ЦПРПП” Ужгородської міської ради Ольга Юрик. Присутні на зустрічі педагоги стали активними учасниками насиченого, пізнавального та актуального методичного заходу. Тренерка запропонувала колегам практичні вправи для вивчення особливостей побудови ефективної комунікації та співпраці з сучасними батьками вихованців.

Працюючи у групах, педагоги спільно опрацьовували актуальні питання залучення батьків до освітнього процесу, розглянули конкретні приклади ситуацій та способи реагування на них, практикувалися застосовувати якісну похвалу дитини як інструмент виховання дошкільників. Переглядаючи відеоролик з прикладом вирішення суперечливої ситуації, мали змогу проаналізувати стратегії сімейного виховання та радилися, як про це говорити з батьками. Так, партнерство за стратегією “вигравав- виграв” надає можливість побудувати рівноправні та позитивні стосунки не тільки в родині, у спілкуванні з дитиною, але й у співпраці з батьками.
Тренінг пройшов жваво, динамічно, в атмосфері доброзичливості і взаємопідтримки, обміну досвідом та корисною інформацією.