Home » Головна » Серпнева зустріч спільноти вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін

Серпнева зустріч спільноти вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін

25 серпня 2023 року на базі Класичної гімназії відбулася серпнева зустріч професійної спільноти вчителів історії, правознавства та громадянської освіти. На порядку денному було ряд питань, а саме: методичні рекомендації на 2023-2024 навчальний рік та організація навчального процесу в закладах загальної середньої освіти.

Про особливості роботи протягом начального року на уроках історії в класах та багато іншого говорили з учителями предметів громадянської та історичної освітніх галузей. Своїм досвідом роботи та настановами на вдалий початок навчального року поділився Брецко Ф.Ф., керівник професійної спільноти. Одним із питань зустрічі, яке викликало жваве обговорення, стала стаття згаданого доповідача Брецка Ф.Ф. «Концептуальні засади реформування історичної освіти в системі загальної середньої освіти».

Наприкінці зустрічі колеги по фаху переобрали керівника професійної спільноти учителів історії та суспільствознавчих дисциплін міста Ужгорода Брецка Федора Федоровича,  обговорили разом з консультантом ЦПРПП Тирпак Т.І. робочі питання професійної спільноти та затвердили план роботи на 2023-2024 навчальний рік.

Матеріали зустрічі розміщені на сайті Центру та надані педагогам для використання в роботі https://drive.google.com/drive/folders/122tDfNWiBRUVTLVjmDRQ8CSqWDKsZ8aJ?usp=drive_link