Home » Головна » Зміцнення психологічної стійкості педагогів

Зміцнення психологічної стійкості педагогів

22.06.23 психолог ЦПРПП Ганна Ребрей запропонувала педагогам міста на тренінгу «Корисні думки. Звіряємо думки й реальність» краще розібратися в дуже важливому аспекті психологічної стійкості, в особливостях мислення та його впливі на наше самопочуття. Кожна людина думаючи, веде свою внутрішню розмову з собою. Добре коли ми чуємо в цій розмові мудрі, світлі думки, які є нам помічними та корисними в складних життєвих обставинах. Та не завжди в голові крутяться тільки приємні думки, що ведуть нас до спокою. Часто важкі думки суттєво погіршують нашу спроможність до ефективної екологічної взаємодії з оточенням, успішної та продуктивної праці, бадьорого та ресурсного самопочуття.

Нам всім важливо бути уважними, помічати і відслідковувати свої стратегії мислити та трактувати дійсність завжди в певний спосіб, то перебільшуючи та драматизуючи події і факти, то узагальнюючи і генералізуючи  всі ситуації за певним одним зразком.

Для зміцнення психологічної стійкості варто вчитися керувати процесами мислення, стишувати думки, коли вони надто голосно звучать, чи активізовувати, коли це необхідно, практикувати ширший погляд на ситуацію, думати вільно та критично, помічаючи різні ймовірні варіанти, а не тільки покладатися на своє одне надане значення того, що відбувається.  Не менш важливо практикувати переключення уваги, обираючи, на що її скерувати. Коли думки обтяжують, надокучають можна перевести свій погляд і звернути увагу на те, що є цінним і важливим для Вас, не докладаючи додаткових зусиль, щоб аналізувати, контролювати, трансформувати, просто даючи собі можливість усвідомлено бути в моменті свого життя, «тут і тепер».

Запрошуємо всіх бажаючих педагогів долучатися і разом вчитися зміцнювати свою стійкість та відновлювати рівновагу та ресурс! Групи працюють в двох локаціях: по вівторках в актовій залі УЗОШ № 19 з 11.00  до 13.00, по четвергах – в актовій залі УЗОШ № 9 з 13.00 до 15.00.

Форма реєстрації:

Літній інтенсив програми “Плекання психологічної стійкості освітян” – Google Форми

(https://forms.gle/9hTeYLWVXd5kjKVu6)