Home » Головна » Вдосконалюємо цифровий простір педагога

Вдосконалюємо цифровий простір педагога

20 червня 2023 року консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради Катерина Сухан, Наталія Баран та Ольга Юрик провели групові та індивідуальні практичні заняття з педагогами міста.

Присутні мали змогу опанувати та покращити навички роботи з відеоредактором VideoMaker, вчилися працювати з мобільними додатками для створення інтерактивних вправ, дізналися як створити яскраву презентацію з ресурсом Canva.

Набуття практичних навичок роботи з онлайн-ресурсами та інструментами допомагає вчителю не тільки професійно зростати, удосконалюючи інформаційно-цифрову компетентність, але і дозволяє бути цікавим та корисним сучасним учням. Активна участь у практикумі сприяла формуванню здатності педагогів до навчання протягом життя, що є надважливою професійною компетентністю вчителя.
Учасники практикуму висловили подяку консультантам КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради за доступні та ефективні поради та пояснення щодо особливостей роботи з контентом розглянутих ресурсів.