Home » Головна » Засідання Школи молодого педагога-організатора

Засідання Школи молодого педагога-організатора

25 травня 2023 року на базі УЗОШ І-ІІІ ст. № 6 ім. В. С. Гренджі-Донського відбулося очне засідання Школи молодого педагога-організатора. Актуальною була тема заходу “Яким повинен бути сучасний педагог-організатор?”

Засідання розпочала консультант КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Ужгородської міської ради Катерина Сухан. Вона зазначила, що діяльність педагога як організатора учнівського колективу багатогранна, коло обов’язків дуже широке. І тому важливо усвідомити роль педагога-організатора у формуванні творчого працездатного учнівського колективу, визначитись з головними рисами сучасного педагога-організатора та орієнтирами  повсякденній педагогічній практиці.

Педагоги-організатори, об’єднавшись у дві групи, мали можливість визначити та детально обговорити сильні та слабкі сторони педагога-організатора. Дійшли згоди, що такі риси як акторські здібності, креативність, вміння іти в ногу з часом, психологічна стійкість, необхідні для кожного педагога.

Присутні також могли визначити та озвучити орієнтири сучасного педагога-організатора. Адже вміння імпровізувати, фантазувати, розвивати ідеї, виявляти гнучкість під час виконання запланованого в несподіваних ситуаціях, розвиток ініціативи і творчої активності учнів – це ключ до успішної діяльності сучасного педагога-організатора.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері, всі присутні активно долучалися до кожного обговорення та отримали задоволення від заходу.