Home » Головна » Вебінар “Безпечна взаємодія дитини з Інтернет мережею”

Вебінар “Безпечна взаємодія дитини з Інтернет мережею”

      24 травня 2023 року консультант ЦПРПП Ужгородської міської ради Баран Н.Ю. провела заключний вебінар програми підвищення фахової майстерності педагогів “Педагог у сучасному цифровому просторі”. Тема зустріч була:  “Безпечна взаємодія дитини з Інтернет мережею”.

         Згідно статистики, кожна третя дитина вчиться користуватися гаджетами швидше, ніж починає говорити: 29% дітей починають користуватися ІКТ-пристроями ще в ранньому віці, а 70% – успішно освоюють їх до молодшого шкільного віку. Із впровадженням дистанційного формату навчання відбулася і трансформація навчального процесу, він став повністю технічнозалежним. Тому запропонована тема  є надактуальною.

         Педагоги мали можливість детально розглянути питання впливу мережі Інтернет та гаджетів на фізичне та психоемоційне здоров’я дитини. Консультант Баран Н.Ю. презентувала також інформацію про позитивний та негативний вплив ІКТ-засобів на розвиток дитини з урахуванням її вікових особливостей.

         Учасники вебінару дізналися про маркери, що допомагають зрозуміти, чи є в дитини схильність до інтернетзалежності. Кожен мав змогу перевірити себе та пройти анонімно опитування наявності чи відсутності залежності від Мережі. Спікерка розповіла про поширені онлайн-ризики та запропонувала для перегляду декілька відеороликів до теми зустрічі.

         На завершення вебінару педагоги спільно виконали завдання, метою якого було створення безпечного Інтернет-середовища.