Home » Головна » Вебінар «Сучасне дошкілля під крилами захисту. Практика психолого-педагогічного супроводу дошкільників»

Вебінар «Сучасне дошкілля під крилами захисту. Практика психолого-педагогічного супроводу дошкільників»

23 травня 2023 року на платформі Zoom консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради Юрик Ольгою було проведено вебінар для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Сучасне дошкілля під крилами захисту. Практика психолого-педагогічного супроводу дошкільників». Учасниками методичного заходу стали понад 50 педагогів.

Зустріч відбувалася у форматі оглядового вебінару, де спікерка пропонувала учасникам онлайн-огляд можливостей ресурсу “Сучасне дошкілля під крилами захисту” та провела окремі активності для педагогів, організувала комунікацію у чаті. За допомогою інструментів онлайн-взаємодії, зокрема, платформи Mentimeter, учасники висловили думку про те, чи потрібна зараз дошкільнятам психолого- педагогічна підтримка.
Під час заходу педагоги ознайомилися із розробниками ресурсу “Сучасне дошкілля під крилами захисту” на сайті МОН, детально переглянули рубрики та їх наповнення.

Присутні мали можливість переглянути запропоновані розробниками та експертами практичні матеріали та проаналізувати, як їх доцільно використати у роботі. Також, працюючи над певною рубрикою, чи її складовими, педагоги щоразу відстежували, як до створення контенту долучалися їх колеги з усієї України, як працюють під час воєнного стану з вихованцями в окремих закладах дошкільної освіти нашої країни, як формується та оновлюється зміст платформи.
Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради Ольга Юрик наголосила на особливостях кожної представленої рубрики ресурсу, порадила, де педагоги дошкілля можуть використати матеріали ресурсу, які можливості для професійного розвитку надає цей ресурс.
На завершення зустрічі учасники обмінялися враженнями від отриманої інформації та заповнили анкети зворотного зв’язку.