Home » Головна » Засідання професійної спільноти вихователів дошкільних груп ЗДО

Засідання професійної спільноти вихователів дошкільних груп ЗДО

15 травня 2023 року на базі ЗДО 39 “Журавлик” відбулося очне засідання професійної спільноти вихователів дошкільних груп ЗДО. Актуальною була тема заходу “Форми і методи роботи з дошкільниками з формування природничо-екологічної компетентності та навичок, орієнтованих на сталий розвиток.”
Організатори засідання директор ЗДО 39 “Журавлик” Фучко О.М. та вихователь- методист Машкара М.М. привітали присутніх та познайомили учасників з програмою проведення зустрічі та зі спікерами.
Методичний захід розпочала консультант КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Ужгородської міської ради Ольга Юрик. Вона зазначила,що екологічне виховання дошкільників є важливою складовою виховного процесу в закладах дошкільної освіти. Адже природничо-екологічна компетентність надзвичайно важлива у сучасному світі, тому її формування з раннього дитинства забезпечує не тільки виконання вимог оновленого базового компоненту дошкільної освіти, але й формування в дітей свідомого, раціонального та виваженого ставлення до довкілля.

Спікерки заходу , вихователі ЗДО 39 “Журавлик” Бертич Т.Й., Гошко О.В. та Рижак Н. І. презентували присутнім власні творчі лабораторії, розказали про інноваційні форми роботи з екологічного виховання із дітьми різного дошкільного віку, поділилися досвідом впровадження парціальної програми “Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку”, запропонували учасникам цікаві види роботи за програмою.