Home » Головна » Засідання професійної спільноти вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста

Засідання професійної спільноти вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста

27 квітня 2023 року на базі ЗДО 29 “Дивосвіт” відбулося очне засідання професійної спільноти вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста.
Захід розпочала консультант КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Ольга Юрик. Вона наголосила, що тема зустрічі “Національно-патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності” стала ще більш актуальною під час суспільних викликів, а саме воєнного стану в нашій державі. Адже виховання патріотів України стає питанням нашого виживання як нації та держави. Саме у дошкільному віці через систему роботи з патріотичного виховання у закладах дошкільної освіти формується свідома любов та повага до рідної мови, природи, традицій, до Батьківщини.

Організатори семінару, надзвичайно цікаво, емоційно та яскраво розповіли учасникам заходу про практику роботи з національно- патріотичного виховання, запропонували вихователям – методистам продумані, захоплюючі практичні вправи, продемонстрували відеофрагменти свят патріотичної тематики, проведених з вихованцями.
Методист ЗДО 29 “Дивосвіт” Тулай Олена Юріївна презентувала педагогам можливості формування національної свідомості та патріотичних почуттів дітей засобами інтегрованої освітньої діяльності, висвітлила як теоретичні, так і практичні аспекти такої роботи, навела приклади з досвіду роботи вихователів, музкерівників закладу.
Керівник ЗДО 29 “Дивосвіт” Чаварга Ольга Юріївна запросила присутніх до діалогу про можливості співпраці з батьками у організації заходів патріотичного спрямування, про нові, цікаві форми роботи з вихованцями.
Зустріч пройшла у теплій, позитивній атмосфері, присутні мали змогу бути активними учасниками семінару, ділилися власними думками, досвідом роботи, активно обговорювали запропоновані спікерами теми, отримали задоволення від естетики заходу та ефективної комунікації з колегами.