Home » Головна » Засідання Школи молодого вихователя професійної спільноти вихователів ЗДО

Засідання Школи молодого вихователя професійної спільноти вихователів ЗДО

У середу, 19.04.2023 року о 13.00 на базі закладу дошкільної освіти №38 відбулося очне засідання Школи молодого вихователя професійної спільноти вихователів ЗДО. Спікеркою та модератором зустрічі виступила вихователь-методист ЗДО №38 Шовш Лариса Сергіївна. У заході взяли участь 19 педагогів міста, учасників Школи молодого вихователя.

Засідання відбулося у форматі педагогічної кухні. Для налаштування присутніх на активну роботу на початку заходу було організовано руханку на основі елементів «Кривого танцю». Керівник Школи молодого вихователя Шовш Л.С. презентувала учасникам важливу на сьогоднішній день тему заходу «Створення сучасного освітнього простору в ЗДО». Вона зазначила, що працювати в сучасному закладі дошкільної освіти – означає створювати освітній простір, адекватний змінам в освіті, сучасним тенденціям розвитку, конкурентоспроможності в умовах, що відповідають соціальним запитам суспільства. Всі учасники освітнього процесу взаємодіють в освітньому середовищі. Визначається стратегія розвитку закладу, представляючи його на різних рівнях зовнішніх контактів.

Щоб створити сучасне інноваційне освітнє середовище, потрібно продумати та забезпечити оптимальні умови для розвитку й саморозвитку дитини. Під час цих процесів, спостерігаючи та досліджуючи активність вихованців у цьому освітньому середовищі, педагоги набувають компетентності щодо його створення. В ході презентації відбувалося активне обговорення даної теми.

Під час практичної частини музичний керівник ЗДО №38 Білак Н. В. та спікерка Шовш Л.С продемонстрували, як можна організувати осередки в групах, підібрати настандартний різноманітний матеріал та інвентар. В тому числі саморобний, і використовувати його у роботі з дітьми. Педагоги брали активну участь у роботі під час виконання вправ, мали можливість підкріплювати свої знання з організації предметно-розвивального середовища та облаштування осередків.
Наприкінці зустрічі молоді вихователі ділилися своїми враженнями та обмінювалися думками щодо отриманої інформації. Зустріч пройшла пізнавально, у позитивній атмосфері.