Home » Головна » Онлайн-засідання Творчої групи вчителів-експертів англійської мови

Онлайн-засідання Творчої групи вчителів-експертів англійської мови

19 квітня 2023 року  відбулось онлайн-засідання Творчої групи вчителів – експертів англійської мови на тему «Використання новітніх методів навчання, спрямованих на формування комунікативних навичок і вмінь в умовах дистанційного та змішаного навчання ». Організатором зустрічі була УЗОШ І-ІІІ ступенів №6 імені В.С. Гренджі-Донського. Засідання розпочала консультант ЦПРПП Тирпак Т.І., яка ознайомила присутніх з темою засідання  та представила організаторів зустрічі.

На початку онлайн заходу Семенова Оксана Анатоліївна окреслила основні завдання засідання та ознайомила педагогів із онлайн-ресурсами для організації освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання на уроках англійської мови. За допомогою онлайн-інструментів Mentimeter та StrawPoll в режимі реального часу відбувся діалог із аудиторією, де вчителі опрацювали питання щодо визначення поняття «комунікативні вправи».

Наступний етап зустрічі пройшов у форматі обміну досвідом, де вчителі даного освітнього закладу поділилися своїми ідеями, методами та формами роботи, спрямованими на формування комунікативних навичок і вмінь в умовах дистанційного та змішаного навчання на уроках англійської мови.

Практичні поради щодо використання Spinning Wheels у синхронному режимі для навчання діалогічного мовлення та комунікативного навчання в умовах дистанційного навчання надала вчителька Семенова О.А.  Спираючись на власний досвід запропонувала як саме можна застосувати WordArt  та онлайн дошку Jamboard, аби забезпечити візуалізацію, підтримати мовлення та організувати спільну діяльність.

У своїй презентації «Моделювання комунікативних навичок у контексті дистанційного та змішаного навчання» Сільвія Тиберівна Жменяк описала причини, чому спілкування в класі має таке значення.  У роботі теоретично та на практиці розкрито деякі стратегії, якими можна скористатися, щоб допомогти вчителю та учням досягти найкращих результатів.

Гангур Тетяна Юріївна продемонструвала створення практичних завдань з використанням Google Docs для групової роботи під час дистанційного та змішаного навчання. Принцип завдань спрямований на формування комунікативних навичок , а також  навичок читання, письма та аудіювання.

Шум’яцька Антоніна Володимирівна представила інтерактивну платформу Learningchocolate.com ,   на якій можна розвинути та закріпити такі важливі компоненти як аудіювання, читання, письмо, усне мовлення, які є важливими для формування комунікативних навичок і вмінь учнів початкової школи під час дистанційного і змішаного навчання.

Росул Даніелла Мирославівна ознайомила колег із новітньою платформою для освоєння лексики та розвитку комунікативних навичок language.org. Вчитель поділилася досвідом та практичними порадами з користування вищезазначеним вебсайтом та особливостями роботи з ним. Дана платформа сприяє розвитку та формуванню комунікативних навичок та навичок читання і аудіювання в умовах змішаного та дистанційного навчання.

На завершення учасники подякували організаторам за пророблену роботу та цікаву інформацію. Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері.