Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів математики

Засідання професійної спільноти вчителів математики

13 квітня педагогами Ужгородського ліцею “Лідер”  було проведено засідання професійної спільноти вчителів математики на тему “Навчальна програма «Інтелект  України». Обмін досвідом”.

Штелиха М.П. підготувала цікаві матеріали для учасників спільноти. Розповіла, що метою проєкту є навчити дитину бути успішною в школі та дорослому житті, навчити радіти життю. Проєкт передбачає формування якісного майбутнього інтелектуального фонду нації, а також впровадження наукових досягнень та інноваційної практики в систему освіти України.

Спікерка навела переваги роботи за програмою «Ітелект України» для педагогів. Відзначила, що створена потужна науково-методична база, вчителеві не потрібно розробляти урок самостійно він уже створений професійним авторським складом.

Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» працює в межах нормативно-правової бази України, згідно з чинним законодавством. Учні проєктних класів навчаються за спеціально розробленими навчальними планами. Навчальні програми та інші навчальні матеріали мають необхідні грифи Міністерства освіти і науки України.

Педагогів зацікавив нестандартний підхід до пояснення навчального матеріалу та до способів розв’язання завдань. Учасники заходу дійшли висновку, що проєкт розвиває критичне мислення та творчі здібності учнів, також формує лідерські навички та патріотизм у дітей.