Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання

Засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання

5 квітня відбулося засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання на тему: «Навчаючи інших, навчаюся сам». Організаторами заходу виступили педагоги УСШ І-ІІІ ст. №3 Круль Т. та Кочемба А.

Круль Т. відмітила, як наша актуальна реальність  впливає на поступове зміщення акцентів змісту предмету від декоративно-прикладного спрямування до патріотичного та корисного для суспільства. Так суспільно-корисними діями об’єднані всі в школі. Педагогічний колектив разом з учнями виготовляють не тільки окопні свічки та енергетичні батончики, а й навіть в’язані шкарпетки для ЗСУ. Сьогодні ж вони зосереджені на створенні святкового настрою для наших захисників, виготовляючи пасхальні прикраси для військових у шпиталях.

Окрім того, педагоги йдуть в ногу з часом, впроваджують на уроках інтерактивні технології та знайомлять дітей з особливостями сучасних професій. Учням старших класів пропонуються на вибір програми Sweet Home, Planner 3D, 5D, Sketch Up та інші, за допомогою яких вони можуть спробувати свої сили в дизайні інтер’єру та проектуванні будівель.

Кочемба А. продемонструвала, як можна використовувати на уроках інтернет-конструктор орнаментів та текстової вишивки ornament.name. За допомогою цього ресурсу учні створюють власні унікальні орнаменти та можуть побачити, яким чином дизайн їх вишивок буде виглядати на речах.

Педагоги провели змістовний та насичений захід, що засвідчив перехід  спільноти вчителів трудового навчання від класичних уроків до прогресивних та актуальних для сучасних учнів.