Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів німецької мови

Засідання професійної спільноти вчителів німецької мови

У середу 05.04.2023 року о 15.00 відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів німецької мови на тему «Використання сучасних інформаційних технологій як засіб для ефективного опанування німецькою мовою». Зустріч, організатором якої стали вчителі УЗОШ №7, відбулася у форматі майстер-класу. Спікером виступила вчитель-педагог УЗОШ №7 Довбей Мар’яна Михайлівна.

Як відомо, сучасні школярі належать до так названого покоління «цифрових вихідців», для яких щоденне використання різноманітних засобів інформаційних технологій є звичною справою.

Один із філософів сказав: «Учень — це не посудина, яку треба наповнити, а факел, який треба запалити». Ці слова особливо актуальні зараз, коли змінюється освітня система, цілі та підходи до навчання. Але одного світла недостатньо, треба вміти підтримувати цей «смолоскип», а для цього необхідно йти в ногу з часом, розвиватися разом з учнями, а інколи навіть прокладати шлях і бути прикладом для них. Необхідно, щоб учитель міг отримувати інформацію з різних джерел, творчо використовувати її або навіть створювати самостійно.

Робота учасників майстер-класу розпочалася з опитувальника – MentiMeter. Педагоги ознайомилися з oособливостями реєстрації у цьому опитувальнику та його можливостями, перейшовши за покликанням з чату, називали свої три улюблені свята. Потім Довбей М.М. розповіла про роботу з Live Worksheets, на практиці показала як можна створювати завдання на цій платформі. Учасники виконали інтерактивне завдання. Оскільки за тиждень Великдень, то завдання було пов’язане саме з цим святом. І, на завершення, учасників об’єднали у дві Zoom-кімнати, де кожна група обговорила та презентувала спільне та відмінне у традиціях святкування Великодня.

Зустріч пройшла у позитивній передсвятковій атмосфері завдяки хорошій підготовці організаторів засідання. Педагоги подякували за цікавий та пізнавальний захід.