30 березня в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відбулася зустріч педагогів-наставників з підопічними вчителями-філологами. Тема, про яку йшла мова «Особливості перевірки письмових робіт. Види диктантів: методика проведення».
Приємно було чути, що молоді колеги й надалі готові навчатися, щоб у майбутньому стати справжніми майстрами. Адже навчання впродовж життя – одна з головних складових успішності вчителя.
Ірина Даньків, директор Центру, під час бесіди нагадала присутнім, яка особливість кожного виду диктанту та розповіла про методику їх проведення. У вільний від роботи час запропонувала молодим учителям попрацювати над текстом та створити різного виду диктанти, щоб допомогти учням вивчити, повторити кожну тему, підвищити рівень знань і перевірити, як засвоєно правописні норми української літературної мови.
Учителька української мови та літератури УЗОШ №15 Зейкан Тетяна Іванівна під час презентації розповіла вчителям про дотримання критеріїв оцінювання диктанту. Звернула увагу на те, яка допущена помилка зараховується, а коли помилку підкреслюємо, але не враховуємо.
Практичний інтенсив щодо правильності оцінювання диктантів провела Чобаня Вікторія Валеріївна, керівник професійної спільноти вчителів-словесників та вчителька Класичного ліцею.
На завершення учасники Школи спільно визначили наступну тему для обговорення та обмінялися враженнями від заходу.