Home » Головна » Онлайн-засідання професійної спільноти вихователів груп подовженого дня

Онлайн-засідання професійної спільноти вихователів груп подовженого дня

16 березня 2023 року на платформі Zoom педагогами УЗОШ І -ІІІст.№8 проведено засідання професійної спільноти вихователів груп подовженого дня, учасниками якого стали 40 педагогів. Актуальною і цікавою була тема заходу: «Формування культури здорового та безпечного життя».

Зустріч розпочала консультант КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Юрик О.М., яка підкреслила, що формування культури здорового та безпечного життя учнів – це комплексні та системні заходи з формування знань, особистісних орієнтирів і норм поведінки, що забезпечують збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я , що сприяють пізнавальному і емоційному розвитку дитини. Адже, Україні необхідне покоління з високим рівнем освіченості, культури і здоров’я, здатне сприймати загальнолюдські цінності, творчо, продуктивно та якісно працювати на розвиток держави. Життєві пріоритети особистості формуються в школі, і від того, якими вони будуть, залежить майбутнє дитини і країни в цілому. Серед пріоритетних напрямів, визначених Національною доктриною розвитку освіти, є «пропаганда здорового способу життя, стимулювання у молоді прагнення до здорового способу життя». Завданням кожного навчального закладу має бути забезпечення здорового способу життя всього шкільного колективу завдяки системі освітніх заходів по формуванню в учнів здоров’язбережувальних компетенцій та практичних навичок культури здорового та безпечного життя.
Модератори заходу – директор УЗОШ І -ІІІст.№8 Мигалина Л.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи Бабіля М.М. познайомили присутніх з організацію роботи груп подовженого дня у закладі, наголосили, що випрацювали ефективну систему роботи досвідчених вихователів ГПД і готові ділитися цим досвідом з колегами.
Спікери засідання, вихователі ГПД УЗОШ І -ІІІст.№8 Пап Валентина Дмитрівна, Клайн Оксана Йосипівна, Петик Людмила Анатоліївна під час виступу розкрили теоретичні аспекти роботи з формування культури здорового та безпечного життя з вихованцями ГПД, презентували цікаві форми роботи з учнями, які здійснюються з використанням методик та підходів Нової української школи, зокрема LEGO-технології, групові взаємодії, проєктна технологія, педагогіка партнерства. Вихователі ілюстрували доповіді світлинами та відеофрагментами з практики роботи з вихованцями ГПД з формування культури здорового та безпечного життя.
На завершення зустрічі, організатори провели з присутніми цікаві практичні вправи, які можна використовувати з вихованцями ГПД для формування культури здорового та безпечного життя.