Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів біології та екології

Засідання професійної спільноти вчителів біології та екології

14 березня педагогами УЗОШ №8 було організовано і проведено засідання професійної спільноти вчителів біології та екології на тему “Реалізація освітніх трендів на уроках біології та інтегрованих курсах НУШ”. Під час засідання вчителі біології закладу освіти поділилися власним досвідом роботи під час уроків з учнями. Основними трендами навчального процесу є візуалізація, гейміфікація, інтерактивність, soft skills та впровадження STEAM освіти.

Під час засідання Ласлова М.Ю. поділилася зі слухачами своїми думками щодо втілення принципу інтеграції та освітніх трендів на уроках “Пізнаємо пророду”. Педагог продемонструвала різні досліди, спроби моделювання, екскурсії та інші проведені з дітьми заходи. Метою втілення цих трендів є навчити школярів досліджувати природу, набувати природничих знань про природу за допомогою дослідницьких методів та розв’язання різних завдань природничого характеру.
Гаврош Н.М. розповіла учасникам засідання свої ідеї втілення сучасних освітніх трендів у навчальний процес за допомогою різних цифрових інструментів. В кінці засідання вчителі підвели підсумки та обмінялися думками щодо реалізації актуальних трендів у процесі навчання учнів.