Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури

Засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури

7 березня відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури. Організаторами заходу стали педагоги УСЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Федьо Л.В., Дем’ян Р.М., Нанинець М.С.

Основною темою засідання було: «Особливості семестрового та підсумкового оцінювання в НУШ». Шклярук В.В. поділилась власним досвідом виставлення оцінок та реалізації концепції НУШ на уроках фізичної культури. Спікерка детально зупинилася на нововведеннях при заповненні класних журналів, а також розповіла про особливості ведення свідоцтва спостереження.


Федьо Л.В. розповіла про кропітку роботу педагогів фізичної культури УСЗОШ І-ІІІ ст. №2. Цікавим для вчителів був досвід проведення Олімпійського тижня в школі та організації черлідерства серед учнів.
Жваву дискусію викликало питання організації спартакіад. Кожайкін довів до відома педагогів результати останніх спортивних змагань.
Мельник Н.М. підвів підсумки методичного засідання професійної спільноти та окреслив план роботи спільноти в поточного навчального року.