Home » Головна » Онлайн-засідання Школи професійної адаптації молодого вчителя англійської мови

Онлайн-засідання Школи професійної адаптації молодого вчителя англійської мови

22 лютого відбулося онлайн-засідання Школи професійної адаптації молодого вчителя англійської мови на тему «Розвиток креативності учнів початкової школи на уроках англійської мови», організаторами якого стали педагоги УПШ “Престиж” Сідей С.М. та Копинець Н.В. Педагоги  підготували для учасників засідання інформативні доповіді, де було розглянуто визначення креативності, якості, якими володіють творчі вчителі, а також як вчителі застосовують творчість на своїх уроках.

Одна з чотирьох «К» у формулі навичок 21 століття належить креативності, яку часто описують як «нестандартне мислення», пошук різноманітних свіжих відповідей, оригінальних ідей та нових рішень проблем. Завдяки створенню середовища у класі, в якому з самого початку сприяють розвитку творчих здібностей, досвід вивчення іншої мови значно покращується, діти розвивають відповідні когнітивні навички, такі як спостереження, опитування, порівняння, уявлення та гіпотези, що потрібні їм в усіх сферах навчальної програми.

Цікавим був перегляд відео «Як розвивати креативність учнів. Творчість для всіх» про роль, яку можуть відігравати викладачі, допомагаючи учням розвивати творчі навички та компетентності, необхідні для їх успіху у навчанні.

На завершення учасники зустрічі поділилися власним досвідом педагогічної діяльності, підвели підсумки та подякували організаторам.