Home » Головна » Онлайн-засідання професійної спільноти вчителів математики

Онлайн-засідання професійної спільноти вчителів математики

9 лютого 2023 року відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів математики на тему «Розв’язування завдань з параметрами».     Спікером від педагогів класичної гімназії була Семенюк М.В. Педагогиня розповіла, яким чином вона висвітлює учням поняття параметра на уроках та продемонструвала  поступовий перехід від найпростіших завдань у п’ятому класі до складних у 11.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Баран Н.Ю. розповіла про особливості сертифікації виступивши з доповіддю на тему «Сертифікація 2023 педагогічних працівників, які працюють за реформою НУШ». Оскільки для вчителів математики сертифікація проводиться вперше, консультант зупинила свою увагу на нормативно-правовому забезпеченні та на організаційних моментах. Також консультант розповіла про етапи сертифікації та їх особливості.

Голова професійної спільноти вчителів математики Сослюк В.П. підсумувала актуальність розглянутих питань. Валентина Петрівна відмітила, що не зважаючи на спрощену вступну компанію педагоги попри все мають учнів готувати як до класичного ЗНО.