Home » Головна » Онлайн-засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання

Онлайн-засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання

08 лютого 2023 року на платформі ZOOM відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання на тему «Розвиток   творчої особстості на уроках трудового навчання».

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних прицівників Баран Н.Ю. наголосила на актуальності даної теми. Зокрема, відмітила, що саме  завдяки творчості дитина глибше пізнає світ  та має змогу осягнути та зрозуміти закономірності його функціонування. Дитина за своєю природою є дослідником та творцем, тому важливо їй створити умови для реалізації своїх можливостей.

Педагоги Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка поділилися особитим досвідом, яким чином їм вдається розвивати творчі навчки учнів на своїх уроках.

Шеверя В.М. відзначила, що основною метою її педагогічної діяьності є всебічний розвиток природніх здібностей та розширеня інтересів школяра. Вона звернула увагу слухачів на теоретичний аспект заявленої теми.  Спікер розповіла, якими методиками користується на уроках та навела приклади їх практичної реалізації.

Філоненко Н.І. продемонструвала роботи учнів та показала, яким чином залучає дітей до проєктних робіт. Педагог наголосила, що вони з учнями з великим задоволенням долучаються до соціальних проєктів. Так на уроках технологій дітям було запропоновано приготувати енергетичні батончики для наших захисників. Діти з великим задоволенням та азартом підхопили таку ініціативу.

Підсумовуючи засідання педагоги дійшли висновку, що для того, аби розвивати творчість наших учнів необхідно працювати з ними в партнерстві та давати їм право самостійного вибору шляхів втілення тієї чи іншої ідеї у життя.