Home » Головна » Вебінар «Кібербезпека»

Вебінар «Кібербезпека»

31 січня  консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради Баран Наталія провела вебінар «Кібербезпека» в  рамках авторської програми «Педагог у цифровому просторі».

Мішенню злочинців у цифровому просторі може стати будь-хто з пересічних користувачів електронних носіїв інформації, які під’єднані до мережі Інтернет. Тому важливо бути обізнаному в цьому питанні та використовувати засоби привентивного захисту.

Під час вебінару було розглянуто найбільш розповсюджені кібератаки: шкідливе програмне забезпечення, розподілені атаки на відмову в обслуговуванні, фішинг, SQL – ін’єкції, міжсайтові сценарії, бот – мережі, зловмисні програми з вимогою викупу.

Сучасному педагогу в умовах дистанційного навчання необхідно вміти себе убезпечити у кіберпросторі. На основі закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» консультант розкрила правові основи та принципи забезпечення функціонування  інформаційного простору України.

Консультант акцентувала увагу на важливості використання надійних паролей, розібрала типові помилки при їх створенні та надала слухачам декілька порад щодо вибору стійких до кібератак паролей.