Home » Головна » Вебінар для педагогів-організаторів та класних керівників

Вебінар для педагогів-організаторів та класних керівників

26 січня 2023 року на платформі Zoom консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради Катерина Сухан провела вебінар для педагогів-організаторів та класних керівників «Виховна робота в умовах воєнного стану: виклики та шляхи їх подолання».

Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану потребує іншого змісту та підходів до проведення виховної роботи. Зараз учні найбільше потребують підтримки та розуміння. Саме тому одне з головних завдань учителів просто зараз – підтримати своїх учнів. Тож педагогами було розглянути методи підбадьорення, заспокоєння та психологічної підтримки школярів.

Консультант центру звернув увагу слухачів на важливості систематичних годин спілкування про правила поведінки в умовах воєнного стану.

Також на вебінарі педагоги розглянули питання, які варто врахувати для успішної адаптації учнів-ВПО у класі, щоб створити для них максимально сприятливу атмосферу.

Значну увагу консультант надала питанню розвитку критичного мислення та медіаграмотності. Слухачі ознайомилися із правилами емоційної гігієни під час війни. Навчилися, як не піддаватися маніпуляції, виявляти ознаки пропаганди та дезінформації.

На завершення вебінару педагоги надали свої відгуки про відвіданий методичний захід, заповнюючи анкету зворотного зв’язку, в якій зазначили, що захід був корисним, пізнавальним, актуальним та висловили подяку організаторам.