Home » Головна » Освітянська зустріч українських учителів

Освітянська зустріч українських учителів

У рамках співпраці 28 січня 2023 року відбулася суботня онлайн-зустріч працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради та найбільшої української школи у США Наша  Українська Рідна Школа, що розташована   у м. Дженкінтаун, штат Пенсільванія.

Колеги Ужгорода ділилися досвідом щодо освітньої реформи в Україні. Цікавою  для педагогів із Америки була інформація консультанта Ольги Юрик про концепцію «Нова українська школа», зокрема про формувальне оцінювання, про наступність між дошкільною та початковою освітою, про навчальну літературу та освітні програми.

Ірина Даньків, директор Центру, ознайомила присутніх із пріоритетними напрямками реформи в Україні. Відзначила наскільки сьогодні змінилася роль вчителя, який став «агентом змін».

Зустріч була цікавою, адже  основним викликом для вчителів української діаспори є дати дітям відчуття того, що вони українці, навіть якщо народилися і живуть у Сполучених Штатах Америки. Такі зустрічі матимуть продовження…