Home » Головна » Зустріч з учасниками конкурсу «Учитель року – 2023»

Зустріч з учасниками конкурсу «Учитель року – 2023»

28 грудня 2022 року відбулася онлайн-зустріч із педагогами міста Ужгорода, які братимуть участь у конкурсі «Учитель року – 2023». Модератором зустрічі була директор Центру Ірина Даньків, яка ознайомила присутніх з рядом  важливих питань, про які необхідно знати кожному конкурсантові.

Нікіта Мельник, вчитель фізкультури УЗОШ І-ІІІ ст. №19, керівник професійної спільноти вчителів фізичної культури міста Ужгорода, переможець І та ІІ турів конкурсу «Учитель року – 2018», розповів  педагогам про  свої враження від конкурсу. Звернув увагу, що участь у ньому – це не просто бездоганне виконання поставлених завдань, це можливість учителю професійно зростати, креативно підходити до кожного етапу випробування. І найголовніше – це можливість знайти справжніх друзів-однодумців, коли відстань та час  до сьогодні не мають жодного значення, бо спілкуватися, ділитися досвідом, удосконалювати свої знання, навички потрібно щодня. Це потужний аргумент, який вартий того, щоб бути учасником конкурсу «Учитель року».

Дмитро Тодер, вчитель Лінгвістичної гімназії, лауреат ІІІ (завершального) туру конкурсу, під час спілкування  запевнив колег, що їм  потрібно буде «вийти із зони комфорту», але воно того варте… Тому дав декілька слушних порад, які вчителі обов’язково візьмуть до уваги. Дмитро Дмитрович наголосив: «Пам’ятайте, ви це робите насамперед для своїх учнів. Сієте зерно любові до свого предмету».

Цікавим був виступ консультанта Центру Ольги Юрик, яка у минулому брала участь у конкурсі «Учитель року» у номінації «Початкова освіта», а тепер є членом фахового журі. На думку Ольги Михайлівни, оцінювати складніше, бо потрібно знайти у кожному учаснику те унікальне, що підкреслює його особистість як фахівця. Тому учасникам важливо продемонструвати свої сильні сторони, максимально висвітлити професійну майстерність. Визначила 5 пріоритетних  аспектів, якими в жодному разі не можна нехтувати. На завершення свого виступу наголосила, «що будь-який досвід дає можливості розвитку…»

Зворотний зв’язок із учасниками конкурсу «Учитель року – 2023» підсумував, що метою участі педагогів Ужгорода є бажання підвищити професійну майстерність та самореалізуватися.

Команда Центру та педагоги-учасники конкурсів минулих років готові  допомагати й надалі  колегам, щоб ті могли легше справитися із тими викликами, які будуть під час випробувань. Ми щиро віримо, що ужгородці не підведуть!