Home » Головна » Онлайн-засідання професійної спільноти вчителів образотворчого мистецтва

Онлайн-засідання професійної спільноти вчителів образотворчого мистецтва

8 грудня відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів образотворчого мистецтва. Педагог УЗОШ №8 Чубелка Лариса Михайлівна підготувала виступ на тему “Вектор розвитку освіти у вимірі НУШ”.

Під час засідання спікер наголосила, що основний вектор розвитку освіти пов’язаний з людськістю. Доповідач підкреслила, що деякі дослідники вважають, що школи вбивають креативність, бо тотально не готові примиритися з можливістю помилок та охарактеризовують весь освітній процес як затягнутий процес підготовки вступу до університетів через вишкіл, не без допомоги батьків, щодо того, які предмети слід посилено вивчати задля досягнення успіху у майбутньому.

Також було наголошено на важливості виховувати у дітей здатність творити, критично мислити, та надавати словам комунікативної цінності. Педагог продемонструвала ряд світлин, де зображені учні у процесі виконання творчих робіт. Також поділилася власним досвідом втілення у життя принципів педагогіки партнерства та методів формування загальнолюдських цінностей в учнів засобами мистецтва.