Home » Головна » Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантних посад консультантів КУ «ЦПРПП»

Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантних посад консультантів КУ «ЦПРПП»

Управління освіти Ужгородської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад консультантів комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради.

Найменування та юридична адреса установи.

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради; Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Жупанатська, 3.

Найменування посад:

– Психолог;

– Консультант з питань загальної середньої освіти (координатор діяльності професійних спільнот класних керівників, педагогів-організаторів, заступників директорів шкіл з виховної роботи);

– Консультант з питань загальної середньої освіти (координатор діяльності професійної спільноти вчителів англійської мови).

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копія паспорта громадянина України або іншого документу, передбаченого статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
 • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;
 • особовий листок з обліку кадрів за формою П-2;
 • одна фотокартка розміром 4х6 см;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, може подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Кандидати подають документи особисто з 06.12.2022 по 26.12.2022 до відділу кадрів управління освіти Ужгородської міської ради за адресою: м. Ужгород, пл. Жупанатська, 3.

Конкурсний відбір відбудеться 28.12.2022 за результатами:

 • перевірки знань законодавства у сфері освіти (перевірки знань Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері освіти) у формі письмового тестування;
 • проведення співбесіди.

Орієнтовне місце проведення – управління освіти Ужгородської міської ради за адресою: м. Ужгород, пл. Жупанатська, 3.

У разі зміни дати проведення конкурсу кандидати будуть повідомлені додатково.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреси електронної пошти осіб, уповноважених надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

Семаль Наталія, (0312) 61-63-60, osvita@osvita-uzhgorod.gov.ua; Гайович Сергій, (0312) 61-63-60, osvita@osvita-uzhgorod.gov.ua.

За додатковою інформацією звертатися в управління освіти Ужгородської міської ради, відділ кадрів (каб. 7), тел. 61-63-60.

Конкурсний відбір здійснюється відповідно до Положення про конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», затвердженого рішенням LII сесії Ужгородської міської ради VІІ скликання 15.10.2020 № 2149.

Наказ 05.12.2022 № 406-к «Про конкурс на посаду педагогічних працівників (консультантів) КУ «ЦПРПП».

Наказ 05.12.2022 № 407-к «Про загальний перелік тестових питань для проведення конкурсу на посади педагогічних працівників (консультантів) КУ «ЦПРПП».